Skarpety hurt – ceny

Jeśli mamy potrzebę, by w krótkim czasie nabyć dużą ilość skarpet, dobrym rozwiązaniem będą zakupy hurtowe. Oznacza to, że jednorazowo zakupimy kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt identycznych par. Dlaczego w taki sposób? Odpowiedź jest prosta – ponieważ jest taniej. Oczywiście wartość produktu zależy od jego typu, rodzaju, rozmiaru i koloru, więc kwoty mogą być naprawdę różne. Ile kosztują skarpety kupowane hurtowo?

Hurtowe ceny skarpetek

Białe stopki męskie

Przyjrzyjmy się na początek najprostszej opcji – białe stopki męskie. Cena jednej pary w pewnym sklepie internetowym wynosi 0,95 złotych. Dostępne są w rozmiarze 39-42 i 43-46. Minimalna ilość, którą można zakupić, wynosi 12 par. Jest to jedna paczka. Wynika z tego, że za skarpety hurt ceny wynoszą w tym wypadku 11,40 złotych z VAT za paczkę. Są to dość dobre kwoty, które zdecydowanie opłacą się osobom lub firmom zainteresowanym kupnem znacznie większej ilości. Można się wtedy zainteresować nabyciem całego kartonu, w którym znajduje się aż 1008 par.

Skarpetki bambusowe męskie

Ile kosztuje w takim razie coś innego? Spójrzmy na skarpetki bambusowe męskie. Posiadają one niezwykłe właściwości, które sprawiają, że podczas noszenia ich stopa się tak bardzo nie poci i nie męczy. Poleca je wiele osób, więc ich wartość musi być też nieco wyższa. Za skarpety bambusowe hurt ceny wynoszą około 61 złotych brutto za paczkę mieszczącą w sobie 40 par o różnych kolorach i rozmiarach w przedziale od 40 do 46. Oznacza to, że koszt jednej pary wynosi około 1,50 złotych brutto. Jest to kwota za parę znacznie wyższa niż w przypadku białych stopek męskich.

Skarpety damskie – sportowe

Warto zwrócić uwagę także na produkty przeznaczone do noszenia przez kobiety. Inny sklep internetowy oferuje skarpety damskie sportowe w cenie wynoszącej około 1,50 złotych brutto za parę. Są one wykonane z bambusa z domieszką bawełny, więc idealnie odprowadzają pot i ciepło i nadają się w sam raz do uprawiania aktywności na dworze i na obszarze zamkniętym. W tym sklepie można zakupić tego rodzaju skarpety w minimalnej ilości wynoszącej 24 pary w rozmiarach od 36 do 39. Taka jedna paczka kosztuje około 36 złotych brutto, a więc około 30 złotych netto.

Jak widać za skarpety hurt ceny są dość zróżnicowane i w zależności od tego, czego nam potrzeba i na co się zdecydujemy, wybierzemy inne firmy i sklepy internetowe, których oferty będą najbardziej dostosowane do naszych potrzeb. Warto pamiętać, że tego typu ubiór jest sprzedawany w paczkach, które zawierają w sobie od kilkunastu do kilkudziesięciu par, więc przed wydaniem pieniędzy powinniśmy się zastanowić, ile skarpet nam potrzeba.

Dowiedz się Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *